Reference

Jakub Teplý
Seladon catering, s.r.o.

majitel, kavárník, caterer

Věrku jsem poznal na jaře 2022, kdy sama od sebe zareagovala na můj FB post, že vhledem k tomu, že nemám ve svém podniku Zahradní bistro Zadní vrátka nikoho na obsluhu během Velikonoc, musím zavřít.

Ačkoliv měla své vlastní zaměstnaní na HPP, rozhodla se, že dle jejich slov "tak roztomilý podnik" nenechá padnout. A tak se i stalo.

Do naší spolupráce naskočila "rovnýma nohama" a pomohla mi překlenout složité období bistra. Jelikož je Věrka milý a usměvavý člověk, brzo si ji všichni štamgasti oblíbili.

Ale jelikož je Věrka i velice schopná žena, začala mít čím dál více práce na svém HPP a paralelní práce v mém bistru už byla pro ni vyčerpávající.

Jelikož jsem během naší spolupráce Věrku poznal hlouběji, tedy že se jedná o svědomitého, čestného, charakterově rovného, a ještě k tomu upřímného člověka, bylo mi líto naši spolupráci úplně ukončit.

Proto jsem Věrku poprosil o to, zda by si ve svém volném čase našla místo na to mi spravovat finance, respektive vést mi jakýsi peněžní deník.

K mé velké radosti souhlasila a od té doby mohu říci, že už nejsem zavalen účtenkami a fakturami, vše se mi dostává od Věrky perfektně zpracované, utříděné, zaúčtované.

Vždy rychle, včas, za férovou odměnu.

Takže Věrku mohu vřele doporučit nejen co se týká kvality odvedené práce, ale i kvality její osobnosti.

Včetně v této branži nezbytné diskrétnosti.

Jan Navrátil
CEO

Věra mi pomáhala a několik let mě jako asistentka podporovala při řízení sortimentního nákupu.

Rád na tu dobu vzpomínám, protože byla při práci velmi spolehlivá, schopná a samostatná. Věra rychle chápe zadání, při řešení si sama ví rady a uvažuje při organizaci práce logicky i s ohledem na efektivitu práce a time management.

Marek Hanik
CEO BubbleMania

Rád využívám tuto příležitost k doporučení Věrky, s níž aktuálně spolupracuji jako s virtuální asistentkou. Věrka je mimořádně spolehlivá a přesná ve všem, co dělá. Efektivně řeší všechny svěřené úkoly, od organizace schůzek po vyhledávání informací.

Její schopnost komunikovat je vynikající; je vždy připravena poskytnout potřebnou zpětnou vazbu a sdílí své nápady jasně a stručně. Věrčina adaptabilita a ochota učit se novým věcem přináší do naší spolupráce značnou hodnotu.

Bez váhání ji doporučuji komukoli, kdo hledá spolehlivou a schopnou virtuální asistentku.

Jsem přesvědčen, že bude cenným přínosem pro jakýkoliv tým nebo projekt.

Věra Hyšková
Sortimentní manažer

Věru jsem poznala jako sebevědomou, ctižádostivou mladou ženu, která se nebojí výzev a jde vytrvale za svým cílem.

Měla zájem učit se novým věcem a byl na ní spoleh.

Přečtením reference na Věru od pana Teplého jsem si uvědomila, že má asistentka, kterou byla před mnoha lety v nákupním oddělení v Globusu, urazila velký kus práce.

Svou velkou pílí a snahou se vypracovala po nedlouhé době na vyšší post, což jsem jí moc přála.

Marcela Sklenářová
Majitelka Pohledy s dárkem

Paní Böhmová je spolehlivá a variabilní asistentka.
Děkuji.